Kompetencje menedżerskie w korporacji międzynarodowej

To nowy kierunek studiów podyplomowych przygotowany przez Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie pod kierunkiem prof. dr hab. Jerzego Hausnera we współpracy z Grupą Atozy SA.

Pierwsza edycja studiów uruchomiona została 23 maja 2014 r. i potrwa do marca przyszłego roku, równe 10 miesięcy. Pierwsza edycja to studia na zamówienie. Pierwsza edycja programu wykształci kadrę menedżerską Grupy Azoty SA.

Czytaj dalej

Transport lotniczy – nowe studia

Uczelnia Łazarskiego przygotowała nowe studia, które koncentrują się na zagadnieniach rynku lotniczego.

Transport lotniczy jak uważają eksperci jest jedną z najszybciej rozwijających się dziedzin gospodarki w Polsce i na świecie. Rozwój i doskonalenie nowych technologii, produkcji nowych materiałów, które służą budowaniu nowych konstrukcji samolotów oraz doskonalenie systemów zarządzania ruchem w przestrzeni powietrznej powodują, ze branża lotnicza cieszy się coraz większą popularnością.

Czytaj dalej

Studia podyplomowe IST

Wyższa Szkoła Informatyki Stosowanej i Zarządzania w Warszawie zaprasza na studia IST. Warunkiem rozpoczęcia studiów jest dyplom pierwszego lub drugiego stopnia studiów.

Studia przeznaczone są dla osób posiadających wykształcenie z zakresu informatyki, telekomunikacji, elektroniki lub dziedzin pokrewnych. Słuchacz studiów powinien posiadać podstawową wiedzę z teleinformatyki w zakresie: systemu operacyjnego MS Windows, protokołu IP, roli routerów, switchy i firewalla w sieci, protokołów http, DNS, poczty elektronicznej.

Czytaj dalej

Studia podyplomowe bezpieczeństwo IT (Cyber Security)

Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu zaprasza na dwusemestralne, menedżerskie studia podyplomowe z zakresu Cyber Security. Studia przygotowane zostały we współpracy z firmą IBM Polska oraz IBM New York Cyber Security Innovation

Studia realizowane są pod opieką dwóch wybitnych specjalistów: opiekuna naukowego prof. Leszka Maciaszka nagrodzony IBM Faculty Award Cyber Security oraz Marisę Viveros Vice President of IBM – Cybersecurity Innovation Program oraz kierownika Center for Advanced Studies Poland Mariusza Ochlę.

Czytaj dalej

Studia podyplomowe rynek energii

Wyższa Szkoła Ekologii i Zarządzania w Warszawie zaprasza na nowo uruchomiony kierunek studiów podyplomowych: rynek energii elektrycznej, ciepła i gazu w Polsce oraz UE

To zupełnie nowe studia podyplomowe, których celem jest edukacja w zakresie krajowych i europejskich regulacji w zakresie funkcjonowania rynku energii, ciepła i gazu.

Czytaj dalej

Darmowe studia podyplomowe – rekrutacja zakończona

Wyższa Szkoła Europejska im. ks. Józefa Tischnera w Krakowie zakończyła rekrutację na dofinansowane studia podyplomowe

Oferta skierowana jest do wszystkich osób, które zainteresowane są podniesieniem kwalifikacji w zakresie wiedzy na temat handlu internetowego czy bezpieczeństwa w sieci.

Czytaj dalej