Darmowe studia podyplomowe – rekrutacja zakończona

Wyższa Szkoła Europejska im. ks. Józefa Tischnera w Krakowie zakończyła rekrutację na dofinansowane studia podyplomowe

Oferta skierowana jest do wszystkich osób, które zainteresowane są podniesieniem kwalifikacji w zakresie wiedzy na temat handlu internetowego czy bezpieczeństwa w sieci.

Studia podyplomowe przede wszystkim pogłębiają wiedzę i pozwalają nabyć umiejętności niezbędne do wykonywania wielu zawodów. Różnorodna tematyka studiów podyplomowych w oferowanych w Polsce stwarza szansę zdobycia przewagi konkurencyjnej na rynku pracy. Wyższa Szkoła Europejska im. ks. Józefa Tischnera w Krakowie w ramach projektu Kształcenie z perspektywą II oferuje cztery kierunki dofinansowanych studiów podyplomowych ze środków EFS.

E-commerce 3.0 – studia podyplomowe

E-commerce 3.0. – kierunek stawiający na pogłębienie umiejętności w zakresie handlu internetowego. Zajęcia prowadzą doświadczeni w branży eksperci, od których dowiesz się o najnowocześniejszych oraz najbardziej efektywnych form działań marketingowych i analitycznych.

Dynamiczny rozwój bezpieczeństwa teleinformatycznego powoduje, że wiedza w tym zakresie staje się nieoceniona. Kierunek zarządzanie bezpieczeństwem w sieci przygotowuje do samodzielnego tworzenia i wdrażania polityki bezpieczeństwa, ochrony danych osobowych czy wykorzystania nowoczesnych aplikacji.

Technologie informacyjne w marketingu – studia podyplomowe

W programie przewidziane są zarówno zagadnienia dotyczące sprawdzonych metod marketingowych takich jak pozycjonowanie stron www, jak również nowości, np. marketing mobilny.

Rekrutacja zakończyła się 11 października 2013 r.

Poznaj uczelnię: Wyższa Szkoła Europejska im. Ks. Józefa Tischnera w Krakowie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

18 + one =

*