Popularne studia podyplomowe

Prezentujemy listę popularnych kierunków studiów podyplomowych w Gdyni

Od lat największym zainteresowaniem cieszą się zarządzanie zasobami ludzkimi, zarządzanie BHP i inne. Sprawdź jakie.

W poprzednim roku akademickim studia podyplomowe w Uczelni im. E. Kwiatkowskiego wybrało około 100 osób. Największym zainteresowaniem cieszą się takie kierunki jak zarządzanie BHP, zarządzanie zasobami ludzkimi czy administracja publiczna.

Popularne studia podyplomowe

Studia podyplomowe, polegające na spotkaniach z praktykami, to coraz chętniej wybierana droga rozwoju zawodowego. Słuchacze to przeważnie osoby planujące zmienić branżę, awansować lub zwiększyć kwalifikacje, by poszerzyć swoje kompetencje. W niektórych branżach to wręcz konieczność jeżeli zależy nam na awansie, np. od kandydatów na stanowiska kierownicze w urzędach stanu cywilnego, które nie ukończyły magisterskich studiów kierunkowych, wymaga się posiadania dyplomu ukończenia studiów podyplomowych na kierunku administracja publiczna – mówi Monika Kucharczyk, kierownik studiów podyplomowych.

Rekrutacja na studia podyplomowe

Nadal dostępne są miejsca na kierunkach: logistyka przedsiębiorstw spedycyjnych i produkcyjnych, zarządzanie jakością, doradztwo zawodowe, zarządzanie projektami, oraz zarządzanie w IT.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

2 × one =

*