Studia podyplomowe na kierunki coaching w GWSP

Dokąd zmierzasz? Jaki jest Twój cel zawodowy i prywatny? Co pomoże Ci w jego osiągnięciu? Jeśli nie znasz odpowiedzi postawione pytania może czas poszukać Coacha. Zapraszamy na studia podyplomowe coachingu w GWSP

Każdy z nas wielokrotnie zamierzał zmienić coś w swoim życiu, chciał osiągnąć sukces zawodowy, mieć szczęśliwą rodzinę, rozwinąć się w nowej dziedzinie. Wszystko to sprowadza się do celu, a jego poprawne określenie umożliwia właściwe stawianie pytań przez odpowiedniego coacha.

Czym jest coaching?

Coaching to cos więcej niż doradztwo, to właściwe ukierunkowywanie klienta na zmiany, których on sam chce.  Uświadomienie mu, że cel można osiągać m.in. dzięki zrozumieniu „drogi” prowadzącej do niego i wypracowaniu indywidualnych metod do jego zdobycia. Coaching to świadome działanie, które może udać się dzięki przezwyciężeniu oporów, lęków i ograniczeń, ponad to skupieniu się na zwiększeniu samoświadomości, ukierunkowaniu na przyszłość, czyli na cel. Pozornie łatwe zadanie, jednak ilu z was zdarzało się poddać zanim tak naprawdę rozpoczęło „zadanie”, ilu przez trudności napotkane po drodze zniechęciło się, na pewno wielu. Coaching to poznanie zarówno swoich mocnych jak i słabych stron, uświadomienie sobie, że mechanizmy zewnętrzne, które mogą nam utrudniać osiąganie celu można przezwyciężyć. Dobry coach zmierza do nastawienia klienta na cel, nie odpuszcza i drąży skałę.

Kto może zostać coachem? „Każdy kto lubi pracować z ludźmi i potrafi słuchać” -mówi Joanna Żyta z Działu Promocji i PR GWSP Chorzów. „Brak specjalistycznych predyspozycji jest w tym momencie atutem, bo każdy może poszerzyć swoją wiedzę i umiejętności chociażby na studiach podyplomowych jakie uruchamia właśnie GWSP Chorzów”- dodaje Żyta. Studia podyplomowe to znakomity sposób na poznanie kluczowych zagadnień coachingu.

Jeśli chcesz dołączyć do grupy zajęcia rozpoczynają się już 16 listopada.

Nie czekaj, wybierz praktyczne studia prowadzone przez doświadczonych prowadzących.

Szczegóły sprawdź na: http://www.gwsp.edu.pl/ofertaedukacyjna/studiapodyplomowe/coaching

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

nine + 4 =

*