Studia podyplomowe w Uniwersytecie Ekonomicznym

Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu zaprasza na studia podyplomowe! Trwa rekrutacja na popularne kierunki studiów: zarządzanie marketingowe, komunikacja i techniki perswazji, statystyczna analiza danych, zarządzanie projektami i zarządzanie w opiece zdrowotnej

UE w Poznaniu cieszy się uznaniem studentów. Chętnie wybierane kierunki studiów podyplomowych to dowód na wysoką jakość kształcenia. W ofercie uczelni znajdują się studia na wszystkich stopniach nauczania jak również wspomniane studia podyplomowe i MBA.

Współcześnie szczególnego znaczenia nabiera kształcenie ustawiczne, stąd też waga, jaką Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu przykłada do studiów podyplomowych. Studia podyplomowe z jednej strony umożliwiają doskonalenie ekonomistów, a z drugiej pozwalają na zdobycie nowych, dodatkowych kwalifikacji osobom, które ukończyły inne kierunki studiów.

Ujęte w ofercie propozycje studiów są powszechnie dostępne dla osób z wyższym wykształceniem. Niezależnie od zawartych na stronie internetowej propozycji Uczelnia może prowadzić studia podyplomowe zamknięte na zlecenie poszczególnych przedsiębiorstw, instytucji i stowarzyszeń lub wybranych kręgów osób.

Rekrutacja na studia podyplomowe trwa! Sprawdź szczegóły:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

fifteen − 3 =

*